ZOBACZ TAKŻE

19 marca, godz. 19.00

Jeśli chcecie przeżyć chwile grozy i szalone zwroty akcji, by za chwilę śmiać się do rozpuku – koniecznie przyjdźcie do teatru!

W pobliżu cmentarza, w małym domku na Brooklynie, mieszkają dwie szacowne starsze panie. Abby i Marta są siostrami. Miłe, serdeczne i pomocne w każdej sytuacji. Wraz z nimi mieszka ich siostrzeniec Teddy, który skądinąd uważa się za Napoleona. Pewnego dnia, a ściślej mówiąc pewnej nocy, w tym „zwyczajnym” domu zjawiają się nieproszeni goście…       

Zapraszamy na broadwayowski przebój o dwóch szacownych starszych paniach, które pomagają ulżyć w cierpieniu starszym panom. W jaki sposób? Nie, nie możemy zdradzić fabuły, bo to przecież kryminał. Jak na porządny kryminał przystało - trup będzie. I to niejeden… Ponadto – arszenik - jak u Agathy Christie - i stare koronki!     

W rolach sióstr wystąpi rewelacyjny duet z „Pierwszej młodości” – Grażyna Zielińska i Hanna Zientara (znane z tego, że porwały samolot?) oraz wszyscy nasi aktorzy, z towarzyszeniem tytułowej Złośnicy z komedii Szekspira.

Więcej o spektaklu

Repertuar

Bilety