ZOBACZ TAKŻE

11 lutego, godz. 19.00

Teatr Minerwa zaprasza na autorski recital Magdaleny Tomaszewskiej, w asyście niezwykle utalentowanej wiolonczelistki Agaty Oriany Kwahs i równie utalentowanego pianisty młodego pokolenia Artura Sychowskiego.

Kobieta. Nieprzewidywalna, zdolna do największych głupstw i największych poświęceń. Ma wiele barw. Bywa pastelowa i wyrazista jak czerwień malin. Bywa czarna jak noc i niebezpieczna dla płci przeciwnej. Pozornie niewinna, zepsuta, podła, każda. Oswaja ciemność którą nosi w czeluściach duszy. Nie zawsze wie skąd ciemność się bierze, ale wie jak ją zniwelować. Poprzez miłość.

Bo miłość jest dla niej najważniejsza. Gdy ją odnajduje promieniuje blaskiem, staje się światłem, ciepłem. Czasem udaje kogoś kim nie jest, gubi się w świecie, a potem rzuca wszystko bo kocha. Chudnie, pięknieje, zmienia się nie do poznania. Jest szczęśliwa gdy tuli dziecko, gdy przechodzi na drugą stronę lustra i kontempluje chwilę. Zadaje wiele pytań, nie znajduje odpowiedzi. Kocha po raz pierwszy, drugi, któryś tam...

Nie pytaj po co to wszystko robi. Nie odpowie. Spójrz jej oczyma, bij jej sercem, śmiej się jej śmiechem, a doświadczysz pełni życia.

Występują:
Magdalena Tomaszewska - wokal
Agata Oriana Kwahs - wiolonczela
Artur Sychowski - fortepian

Ceny biletów: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)

fot. Remigiusz Gancarz, Grzegorz Kempynsky