ZOBACZ TAKŻE

12 lutego, godz. 16.00 i 19.00
Teatr Capitol z Warszawy

Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Szalona autorka harlequinów Vivien, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz… Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji, a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Doris – żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivien. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.

Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan – nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!

Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Doris zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!

Reżyseria Marcin Sławiński, przekład Hanna Szczerkowska, scenografia Dorota Banasik, kostiumy Dorota Roqueplo, oprawa muzyczna Agnieszka Putkiewicz, charakteryzacja Anna Szłabun, asystentka reżysera Anna Modrzejewska, kierownik produkcji Barbara Mączyńska

Występują:
Daria Widawska
Dominika Ostałowska/Agnieszka Warchulska,
Przemysław Sadowski/Piotr Nowak
Alan Andersz/Wojciech Rotowski
Aleksandra Popławska/Barbara Kurzaj
Bartosz Żukowski
Marta Manowska/Izabela Zwierzyńska

Cena biletu: 95 zł

Dane konta, na które należy wpłacać pieniądze za bilety:
B&B Jarosław Brussa
Oś. Słoneczna 20
Gniezno Wełnica
nr konta: 86 1140 2004 0000 3702 5838 0670

Po dokonaniu rezerwacji i płatności, prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres: 
biuro-widza@teatrplock.pl lub faksem pod numer: 24 266 38 04